ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم

ورق آلیاژی در تمامی سایز ها از سایز :

از قطر 2 میلی متر تا قطر 250 میلی متر

ابعاد 100*200 سانتی متر و 125*250 میلی متر

*** ورق ایرانی 1050 و 3105

آلیاژ : 6061T6 , 5083 وآلیاژ 7075T651

برای مشاوره خرید با شماره 09121053537 (رضا طاهری) تماس بگیرید .

 

معرفی  وآشنایی با ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم از مهم ترین فلزهای موجود در بازار است که خرید آن از مراکز معتبر انجام می شود. ارزش و مقدار ورق آلومینیوم از فلزات دیگر بیشتر است.

از مهم ترین محصولاتی که در زمینه هایی همانند. صنایع بسته بندی کاربرد زیادی دارد ورق آلومینیوم است. ورق آلومینیوم به نوعی طراحی و تولید می شود که یک طرف این محصول براق می گردد. و طرف دیگر ورق به صورت مات نمایش داده می شود. از بهترین رساناهای حرارت و الکتریسیته مربوط به ورق آلومینیوم است. این محصول برای عایق کاری نیز به کار می رود.این ورق در رنگ های مختلفی طراحی و تولید می گردد و از انواع متفاوت ورق آلومینیوم در زمینه های خاصی استفاده می شود. با توجه به جدول وزنی ورق آلومینیوم می توان این محصول مناسب را سفارش داد.

این محصول در دسته ورق های فلزی سبک به شمار می آید که تولید آن به وسیله فلز آلومینیوم انجام می شود. نصب و نگهداری این نوع ورق به آسانی انجام می شود. با توجه به کیفیت بالای این محصول در محیط های بیرونی استفاده می گردد. قابلیت شکل گیری بالای این محصول باعث می شود که در زمینه های مختلف این ورق آلومینیوم به کار می رود. استفاده از ورق آلومینیوم در دماهای نسبتا کم محدودیتی ندارد و از این محصول در مصارف صنعتی خاصی استفاده می شود.

خواص رسانایی بالای این محصول مد نظر مشتریان زیادی قرار می گیرد. ورق هایی که از ۲۵ میکرومتر ضخامت بیشتری دارند مقاومت بالایی دارند و در مقابل اکسیژن و آب آسیبی نمی بیند و غیر قابل نفوذ به حساب می آید. برای انتخاب این محصول باکیفیت لازم است از کارخانه معتبر اقدام کرد و فروش ورق آلومینیوم در مراکز مختلف انجام می شود.

ویژگی های اصلی ورق آلومینیوم

– از مهم ترین ویژگی های این  ورق مربوط به سبکی وزن این محصول است.این محصول قیمت مناسبی دارد و با در نظر گرفتن هزینه پایین به بازار عرضه می شود.

– ورق آلومینیوم ضخیم از درجه شکل پذیری بالایی برخوردار است.

– ظاهر تمیز و زیبای این نوع ورق باعث می شود که در موارد خاصی از این محصول به کار رود و کاربردهای متنوع و زیادی داشته باشد.

– ورق آلومینیوم اراک دارای مقاومت فیزیکی بالایی است و در مقابل آسیب هایی همانند زنگ زدگی مقاومت بیشتری دارد.

– این محصول باکیفیت در دو نوع تولید می گردد، از انواع مختلف موجود در بازار مربوط به نوع بی رنگ و رنگی این محصول است.

– این محصول در شرکت های معتبر به شکل رول و برگ شده به فروش می رسد.

– در مواردی که ورق آلومینیوم نازک یا ضخیم به صورت رول شده تولید می شود سفارش دادن ابعاد طولی مختلف این نوع ورق امکانپذیر می گردد.

– در حالت رول این محصول امکان تولید کردن فرمینگ های شادولاین و کرکره وجود دارد، برخی مشتریان از رول های آلومینیوم فرمینگ های ذوزنقه و دامپا را تولید می کنند.

– از ورق آلومینیوم آجدار در زمینه های مختلفی به کار می رود.

– این محصول به شکل ورقه هایی با ضخامت متفاوت طراحی و تولید می شود و با تولید ضخامت های کم و سبک ساخت این نوع ورق انجام می گردد.

– ورق آلومینیوم آلیاژی در برابر شکل دهی انعطاف پذیری بالایی دارد.

– این محصول سطحی براق و یکدست دارد.

–  قابلیت رنگ پذیری بالایی دارد و رنگ به صورت یکنواخت و خوب بر سطح این ورق پخش می گردد.

– هزینه خرید این محصول پایین است و در حال حاضر خرید ورق های آلومینیومی با توجه به قیمت مناسب آن در بیشتر مراکز صنعتی انجام می شود.

انواع ورق های آلومینیومی

– از انواع ورق آلومینیومی موجود در بازار مربوط به مدل بادومی است.

–  این محصول می توان به نوع ساده و  آجدار اشاره کرد.

– دیگر این محصول مربوط به ورق آلومینیوم رنگی است.

– ورق پلی کرافت و آنادیز شده نیز از ورق های مطرح در بازار هستند. که با ضخامت های متفاوتی طراحی و تولید این محصول صورت می گیرد.

– ورق آلومینیوم ذوزنقه ای و کرکره ای از انواع ورق های موجود در بازار هستند که ساخت این نوع محصولات نیز باکیفیت بالایی صورت می گیرد.

 

کاربرد ورق های آلومینیومی

–محصول باکیفیت در زمینه بسته بندی صنایع مختلف به کار می رود و برای بسته بندی مواد آرایشی و شیمیایی  استفاده میکنند.

– در مصارف صنعتی نیز از ورق های باکیفیت آلومینیومی به کار می رود و برای عایق کاری حرارتی و… از این محصول استفاده می گردد.

– ریخته گری و ماشین کاری این نوع فلز به راحتی صورت می گیرد.

– در سرویس مواد غذایی و الکترونیک نیز استفاده می شود.

–  هنر و صنایع نظامی نیز از ابن ورق با ضخامت های نازک و ضخیم به کار می رود.

–  صنعت حمل و نقل و ساخت و ساز استفاده می شود.

–  زنگ نمی خورد و قابل برش دادن است.

– در نتیجه فشار دادن آلومینیوم اولیه این نوع ورق باکیفیت ساخته می شود.به اندازه کافی محکم و قوی می باشد و از قدرت و استحکام بالایی برخوردار است.

– ورق نازک را به عنوان روکش نیز به کار می برند. و در صنایع پلاک سازی و لوازم خانگی از این محصول استفاده می شود.

ویژگی های مهم ورق های رنگی

ورق آلومینیوم رنگی در مدل ها و طرح های متفاوتی به بازار عرضه می گردد. از  این ورق هارنگی باکیفیت در صنعت ساختمانی به کار می رود، در تزئینات و دکوراسیون نیز از ورق های رنگی زیبا استفاده می شود. در زمینه معماری دکوراسیون از ورق رنگی استفاده می گردد. در صنعت کابینت سازی و کانکس نیز از این نوع ورقها به کار می رود. ورق های رنگی به صورت موج دار یا شیت طراحی و تولید می شود.

خرید و قیمت انواع

برای خرید ورق آلومینیوم و همچنین استعلام قیمت انواع ورق ها میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید و از مشاوره های خوب کارشناسان ما بهره مند شوید.