مراکز فروش آلومینیوم

مراکز فروش آلومینیوم

اکثر کلان‌شهرهای کشور به صورت مجزا دارای مراکز فروش آلومینیوم هستند. آلومینیوم تولید شده کشور که بیشتر در استان‌های مرکزی و هرمزگان تولید می‌شوند به صورت مستقیم به سراسر کشور ارسال می‌شود.

با این وجود مراکز آلومینیوم تهران، کامل‌ترین مرکز خرید آلومینیوم کشور است. مرکزی که در آن انواع ورق، میلگرد، لوله، پروفیل و … از آلیاژهای مختلف آلومینیوم به فروش می‌رسد.

شاید بازار خرید و فروش آلومینیوم در تهران، همانند بسیاری از محصولات، پر رونق‌تر از سایر شهرها باشد. به همین خاطر تعداد زیادی مراکز فروش آلومینیوم در تهران وجود دارد.

مراکز فروش آلومینیوم

مراکز فروش آلومینیوم

با توجه به گستردگی شهر تهران، چندین مرکز فروش آلومینیوم در شهر تهران قرار دارد که جهت خرید آلومینیوم می‌توانید مراجعه بفرمایید.

بازار آلومینیوم فتح

بازار آلومینیوم تهران در بزرگراه فتح (جاده قدیم تهران-کرج) روبه‌روی فتح ۲۱ واقع شده است که اصلی‌ترین مرکز خرید شهر صنعتی آلومینیوم تهران می باشد. در این مرکز، انواع ورق آلومینیوم ایرانی و خارجی، میلگرد آلومینیوم، پروفیل و لوله آلومینیوم و … را می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت و در حجم زیاد خریداری کنید.

فروشگاه آلومینیوم رضا طاهری در بلوک ۲ این بازار، پلاک 70 واقع شده است که مرکز اصلی فروش آلومینیوم اروپایی در مراکز آلومینیوم است.

 

بازار مس و آلومینیوم تهران

یکی دیگر از بازارهای آلومینیوم محدوده خانی‌آباد و بزرگراه آزادگان است که اصلی‌ترین مرکز در جنوب شهر تهران است.

مراکز کوچک دیگری نیز هستند اما ما اصلی‌ترین مراکز خرید و فروش آلومینیوم در تهران را بررسی کردیم.

بازار آهن شادآباد

این بازار، در اصل مختص خرید و فروش آهن است اما برخی از فروشنده‌های آلومینیوم نیز در این بازار مشغول هستند.

بازار آهن شادآباد
بازار آهن شادآباد

مراکز عرضه آلومینیوم قلعه مرغی

این مراکز آلومینیوم در جنوب غربی تهران در منطقه ۱۷، در خیابان قلعه مرغی (دوراهی قپان) واقع شده است. این بازار بیشتر برای کسانی که به دنبال خرید آلومینیوم ساختمانی هستند مناسب است.

بازار آلومینیوم قلعه مرغی
بازار آلومینیوم قلعه مرغی

مراکز عرضه آلومینیوم پامنار

یکی دیگر از مراکز آلومینیوم ، بازار فلزات پامنار است که واقع در مرکز شهر تهران قرار گرفته است.

این مرکز در واقع مرکز تخصصی فروش فلزات در داخل شهر است و علاوه بر آلومینیوم، فلزات را نیز در خیابان پامنار تهران، می‌توانید خریداری کنید. این مرکز، از قدیمی‌ترین مراکز فروش آلومینیوم در کشور است.

اگر قصد مشاوره خرید آلومینیوم را دارید؛ همین حالا با شماره 09121053537 رضا طاهری در فروشگاه آلومینیوم رضا طاهری تماس بگیرید و با بهترین قیمت انواع آلومینیوم را خریداری فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button