کاربرد تسمه آلومینیومی

تسمه آلومینیوم

تسمه آلومینیوم چیست؟

یک شمش توپر آلومینیومی است که در ساخت دستگیره و یراق مختلف استفاده میشود. این تسمه آلومینیوم تحت پرس فرم میگیرد. و در دوحالت ساده و سه خط در بازار عرضه میگردد.

بد نیست با تسمه های آلومینیومی کمی بیشتر آشنا شویم. آلیاژهای آلومینیومی به دو دسته تقسیم بندی می شوند : دسته اول آلیاژهای کارپذیر و دسته دوم آلیاژهای ریختگی. معمولا حجم محصولات کارپذیر بسیار بیشتر از محصولات ریختگی است. این آلیاژها در ساخت محصولات شکل دهی شده مانند : ورق، لوله، مفتول، محصولات ، فویل و … استفاده می شود.

آلیاژهای آلومینیوم کارپذیر بسته به نوع عناصر بصورت سری های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و الی ۸۰۰۰ تقسیم بندی می شوند.

که این آلیاژهای سری ۲۰۰۰ و ۷۰۰۰ دارای بالاترین استحکام است.آلیاژهای سری ۵۰۰۰ دارای خواص جوش پذیری و مقاومت در برابر خوردگی بالا هستند. و آلیاژهای سری ۶۰۰۰ آلومینیوم قابلیت شکل پذیری و مقاومت خیلی بالایی دارند. و در کاربردهای عمومی مهندسی به صورت محصولات اکسترود شده مورد استفاده قرار میگرند.

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین آلیازهای کارپذیر آلومینیوم، میتوان به آلیاژهای 2024، 7075، 6061 و 5083 اشاره نمود. انجام یک عملیات حرارتی پیرسازی میتواند. خواض آلیاژهای فوق را به طور فوق العاده چشمگیری افزایش دهند. اجازه دهید یک مثال برایتان بازگو کنیم. آلیاژ 7075-T6 و 2024-T4 از استحکام کششی بسیار بالایی برخوردارند.

قیمت تسمه آلومینیومی

todayal یک مرکز تولیدکننده و فروشنده انواع تسمه های آلومینیومی است. که در تهران فعالیت میکند. ظرفیت پذیرش انواع سفارشات تسمه های آلومینیومی در سرتاسر ایران را دارا می باشد. که میتوانید از این خدمات ویژه ما بهرهمند گردید.
جهت اطلاع از قیمت تسمه آلومینیومی می توانید به صورت تلفنی یا از طریق ارسال پیام اقدام نمایید.

تسمه آلیاژی در تمامی سایز ها  :

ساخت و تولید انوع قالب های سفارشی.

برای مشاوره خرید با شماره 09121053537 (رضا طاهری) تماس بگیرید .